Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Jak korzystać z kreatora etui

opublikowano: 10-07-2017

Hej

            Jak widać na naszej stronie dużo się pozmieniało w ostatnim czasie. Teraz możesz łatwiej stworzyć wymarzony pokrowiec na urządzeniu wyposażonym w ekran dotykowy czyli np. na tablecie lub smartfonie. Dodaliśmy cały dział wystroju wnętrz oraz dodatkowe możliwości w edycji obecnych pokrowców. Zauważyliśmy że nadal większość z was nie wykorzystuje w pełni możliwości naszego kreatora produktów. Właśnie dlatego w tym artykule przybliżyliśmy sposób działania kreatora od podstawy.

            Dla wszystkich produktów pierwszy widok kreatora jest identyczny na środku znajduje się czysty produkt któremu za chwilę ty będziesz nadawał odpowiedni wyraz, po lewo znajduje się panel warstw dzięki któremu można przemieszczać zdjęcia na górę lub na dół wystarczy nacisnąć na warstwę i przesunąć ją strzałkami na monitorze. Na górze znajduje się opcja przezroczystość zaznaczając najpierw zdjęcie można sprawić że grafika staje się bardziej delikatna ta opcja daje jeszcze więcej możliwości kreatywności/;   przykładowo można umieścić na pokrowcu las i ustawić przezroczystość na 30% a następnie pod tym lasem umieścić zwierzęta. Po prawej stronie znajdują się trzy rozwijane zakładki:   kolory i ustawienia,  zdjęcia i wzory  oraz  dodaj/zmień tekst.

            W kolorach i ustawieniach będziesz mógł zmienić właściwości samego produktu. Przykładowo w tym produkcie pokrowiec neoprenowy będziesz mógł zmienić w torbę neoprenową na laptop dodając rączkę, pasek i kieszeń wewnątrz. Dodatkowo możesz wybrać kolor zamku i pasujący kolor paska, a również umieścić dwie różne grafiki na dwóch stronach pokrowca lub szybko jednym kliknięciem skopiować przednią grafikę na tył wystarczy poniżej kreatora koło widoków czyli miniaturki pokrowca nacisnąć kopiuj przód.

            W przypadku tego produktu będziesz mógł stworzyć w kreatorze oryginalny blaszany zegar. W zakładce kolory i ustawienia będziesz mógł wybrać rodzaj i kolor cyferblatu, kolor wskazówek, wybrać czy zegar ma być wiszący na ścianie czy ma być zegarem stojącym na biurku aby dodać specjalny efekt graficzny możesz wybrać efekt postarzania oraz srebrny lub złoty kolor blachy. W tym wypadku można wybrać boki 3d które nadadzą zegarowi głębi.

            W kolejnej zakładce zdjęcia i wzory - znajdują się zawsze dwa przyciski własne zdjęcia oraz baza zdjęć. W zakładce własne zdjęcia można dodać swój plik graficzny z komputera w tym celu możesz także użyć opcji przeciągnij i upuść zgodnie z nazwą funkcji wystarczy przeciągnąć zdjęcie z dowolnego miejsca w komputerze i upuścić na pole kreatora z produktem. W zakładce baza zdjęć aby wyszukać oczekiwaną grafikę należy wybrać kategorię i przycisnąć szukaj zdjęć. Ostatnią zakładką w kreatorze produktów jest dodaj / zmień tekst. W tej zakładce będzie można wybrać rodzaj i kolor czcionki oraz pogrubienie, podkreślenie i kursywę. Tekst możesz edytować po umieszczeniu go już na produkcie wystarczy ponownie na niego nacisnąć zmienić parametry i zatwierdzić przyciskiem. Wielkość tekstu możesz dowolnie edytować w kreatorze za pomocą strzałek umieszczonych przy samym tekście.

            Dużo możliwości. Prawda? Tylko przyjść i tworzyć. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zabaw w naszym kreatorze. Każdy pokrowiec w naszym serwisie może zostać uszyty pod wymiar. Jeżeli chcesz mieć lepiej dopasowany pokrowiec to po złożeniu zamówienia w uwagach prosimy wpisać wymiary laptopa.

Youpibag Maria Asman
Redutowa 50, Warszawa 01-131
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA