Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Personalizacja, moda

opublikowano: 01-08-2018

W dzisiejszym świecie bardzo modna stała się różnego rodzaju personalizacja.

Wybieramy różne kolory z tego samego wzoru odzieży, dodajemy dodatki, korzystamy z możliwości naszycia czegoś wybranego przez siebie by się wyróżnić, wyrazić czy zaznaczyć swoje pasje, zainteresowanie, oddanie jakiejś sprawie. Personalizacja wdziera się w coraz więcej dziedzin naszego życia jednakże jest to tylko ułamek możliwości, które można by było otrzymać od producentów i sprzedawców. Personalizowane są samochody poprzez dobór kolorystyki, dodatków, wyposażenia. Sami personalizujemy swoje maszyny dokupując dodatki użytkowe oraz ozdobne. Dodajemy spojlery, kupujemy kołpaki, felgi czy naklejki z hasłami, obrazkami sportów, naszych pasji czy symboli.

Dziś 1 sierpnia czyli kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Wśród warszawskich samochodów łatwo natrafić na te, których właściciele przyozdobili je naklejkami ze wzorem Polski Walczącej. Polacy lubią poprzez takie dodatki jak torby, koszulki i różnego rodzaju gadżety pokazywać, że pamiętają o tych wydarzeniach i przypominać o nich innym.

Widząc tego typu dodatki umieszczone w widocznych miejscach czujemy się jeszcze bardziej dumni, że jesteśmy Polakami. Chcemy by te symbole towarzyszyły nam na co dzień.

Na rynku jest wiele gotowych gadżetów na różne okazje, również z tematyką miast, zabytków i jest to coś na prawdę fajnego móc pokazać światu prawdziwego siebie, mając na wyciągnięcie ręki kubek czy pokrowiec z ciekawym wzorem. Jeśli jednak chcielibyśmy coś bardziej swojego i indywidualnego gdzie moglibyśmy włożyć w to więcej serca i zaangażowania, samego siebie warto sięgnąć po laptop, albo tablet i zajrzeć na naszą stronę www.youpibag.pl gdzie możesz zaprojektować wszystko samodzielnie. Zmontuj kolarz, narysuj coś zrób zdjęcie i wgraj w nasz kreator. Ustawiając wersje kolorystyczne i rodzaje zapięć np. w pokrowcach filcowych możesz stworzyć idealnego towarzysza Twojego laptopa. Dlaczego? Bo wzór jest całkowicie Twój, a my szyjemy wszystko na wymiar co gwarantuje bezkompromisowe dopasowanie i unikatowość.

Pozdrawiamy Zespół Youpibag

Pamiętajmy by o 17:00 upamiętnić Naszych Bohaterów minutą zatrzymania się i refleksji.

 

 

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA