Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dobry pokrowiec na laptop czyli jaki?

opublikowano: 01-03-2018

Dobry pokrowiec na laptop czyli jaki?

 

Kupując nowy laptop coraz częściej podejmujemy decyzje o zakupie pokrowca. Powodów jest dużo. Główne z nich to istotna potrzeba zabezpieczenia urządzenia oraz stylowy wygląd pokrowców. Kupując pokrowiec na laptopa coraz mniejszą uwagę zwracamy na cenę . Zdajemy sobie sprawę że materiały wyższej jakości kosztują więcej co wpływa również na cenę pokrowca. W końcu bezpieczeństwo urządzenia jest dla nas bezcenne.

 

Czym powinien się charakteryzować super pokrowiec na laptopa

Po pierwsze musi być wykonany z materiału który absorbuje uderzenia, jednym z najpopularniejszych takich materiałów jest neopren. Filcowe etui czy też skórzane również będą absorbować uderzenia pod warunkiem, że będą odpowiednio grube. Jednakże właściwości neoprenu i tak przewyższają je pod tym względem.

Po drugie pokrowiec powinien mieć zabezpieczenie przed porysowaniami od własnego zamka. Wielokrotnie widzieliśmy pokrowce których producenci reklamują się - najlepszy pokrowiec na laptopa gwarancja, że w środku laptop jest bezpieczny. Zapominają powiedzieć o tym że laptop jest bezpieczny dopiero po włożeniu i zapięciu pokrowca ale podczas zapinania może się porysować. Dlatego wszystkie nasze pokrowce mają zabezpieczenie przeciwko rysowaniu urządzenia.

Po trzecie pokrowiec na laptop nie może być ani zbyt duży gdyż będzie „latał” wewnątrz ani zbyt mały gdyż po prostu laptop się nie zmieści. Dobranie samego wymiaru może być czasochłonne. Zazwyczaj trzeba przemierzyć z laptopem kilka galerii handlowych i przymierzyć wiele pokrowców tracąc przy tym mnóstwo czasu aby wreszcie znaleźć wymarzone etui na laptop. Nasza firma proponuje sprytniejsze rozwiązanie nie wychodząc z domu możesz zaprojektować swój pokrowiec z gwarancją, że wymiary będą pasowały do laptopa. Oszczędzasz czas, a przy okazji masz produkt dopasowany do twoich potrzeb.

Na dworze pogoda bywa różna dobre etui na laptop powinno być wodoodporne. Nie wynaleziono jeszcze urządzenia elektronicznego, któremu służy woda. Neopren, a także sposób szycia pokrowców filcowych z zamkiem gwarantuje wysoką wodoodporność.

 Po piąte dla niektórych najważniejsze jest to, że etui koniecznie musi wyglądać ładnie. Czarne grobowe pokrowce powoli wychodzą już z mody. Możliwości personalizacji naszych etui są już w standardzie ogromne i z biegiem czasu przez nas poszerzane, nie wspominając o możliwościach zamówień indywidualnych, w których już w 100% Wy tworzycie produkt na miarę waszych potrzeb i oczekiwań. My zostajemy wtedy jedynie doradcami i wykonawcami projektu. ;)

 

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA