Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Polityka prywatności

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

Ochrona prywatności w Internecie jest dla Youpibag bardzo ważną sprawą, dlatego też gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych przekazywanych podczas korzystania z serwisu Youpibag, szczególnie podczas składania zamówień i korzystania z kont użytkowników.

W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza nasze strony internetowe. Jakiekolwiek informacje zebrane na Twój temat będą użyte do wykonania usługi, którą zamówiłeś oraz do poprawy jakości naszych usług. Powyższe cele realizujemy poprzez odpowiednie wykorzystanie i ochronę informacji.

Dajemy Użytkownikom naszego serwisu możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać o sobie informacje. Większość naszych serwisów jest dostępna bez konieczności podawania informacji o sobie, jedynie niektóre usługi i serwisy wymagają przekazania właściwych informacji.

Jeżeli korzystasz z jednego komputera razem z innymi osobami, to po zakończeniu korzystania z usług, do których musisz się zalogować - wyloguj się, aby nikt nie mógł podejrzeć, korzystać lub modyfikować Twoich zasobów lub informacji.

Dane podane przez Ciebie podczas składania zamówienia znasz tylko Ty i Youpibaag. Z naszej strony gwarantujemy, że nikomu nie zostaną ujawnione, Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.

 

Ochrona danych osobowych

Wszystkie dane osobowe są gromadzone w celu usprawnienia i polepszenia jakości usług oraz w celach statystycznych i marketingowych, dane te są przeznaczone wyłącznie dla firmy Youpibag. Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych, każdy ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich zmian. Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. Klient korzystający z usług firmy Youpibag wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA