Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ekologia

W trosce o środowisko i mając na uwadze, że wiele 'nowych', niewykorzystanych rzeczy trafia na śmietnik Youpibag stara się jak najwięcej materiałów do produkcji pozyskiwać wtórnie.


Materiały wykorzystywane na nasze pokrowce to głównie nadwyżki materiałowe dużych firm produkcyjnych. Wykorzystujemy filc techniczny o zwiększonej trwałości, oraz poliestry do zadruku. Skóry naturalne do wykończeń pozyskujemy z tzw. odpadów firm tapicerskich, dzięki temu nic się nie marnuje.


Oczywiście staramy się osiągnąć jak największą jakość naszych produktów, ale nie robimy tego bezmyślnie nie dbając o ilość odpadów, które generujemy.


Dlatego też kupując nasz pokrowiec masz pewność, że nie przyczyniasz się do większego zanieczyszczenia środowiska, a wręcz pomagasz w odzyskiwaniu surowców. Dodatkowo wspierasz polską firmę i polski design.

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA