Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Jak urządzić pokój kilka trików

opublikowano: 03-07-2018

Jak urządzić pokój kilka trików

 

Jedna idealna recepta na przepiękny pokój nie istnieje. Jeśli takiej szukasz to nie czytaj dalej gdyż i tak nie znajdziesz jej w tym tekście. Istnieje natomiast kilka uniwersalnych trików, o których opowiem. Zastosowanie jest proste i pozwala osiągnąć konkretne efekty. To Ty jednak ostatecznie decydujesz co chcesz. Wystrój wnętrz to coś bardzo indywidualnego. Gdyby było inaczej to zawód projektanta wnętrz przestał by być potrzebny, a my nie mielibyśmy dylematów podczas urządzania swojej przestrzeni. Odpowiednie podejście do zaprojektowania wnętrza pokoju zależy od wielu czynników, wielkości i kształtu pomieszczenia, nasłonecznienia, przeznaczenia pokoju, a przede wszystkim upodobaniu właścicieli. Z gustami się nie dyskutuje osoba która lubi pastelowe dodatki do wnętrz zapewne nie będzie zachwycona odcieniami szarości.

Elementem, który tworzymy, zajmujemy się nim na końcu, ale jednak całkowicie niezbędnym są dodatki do pokoju takie jak obrazy czy plakaty. Ważną cechą dodatków jest ich niepowtarzalność.

Tutaj blaszany zegar jedyny w Kraju

Występuje tu podobny system jak z kobiecą torebką czy sukienką na bal. Rzadko kobieta będzie czuła się komfortowo widząc, że ktoś inny ma taką samą kreacje gdyż często oznacza to dla niej, że jest ona przeciętna dla mas. Z tego też powodu bardzo często szyje się suknie u krawcowej daje to gwarancję że nikt nie będzie miał takiej samej.

Plakaty blaszane możesz samodzielnie zaprojektować w naszym kreatorze.

O czym należy pamiętać urządzając pokój np. dla gości? Przestronność to zazwyczaj jeden z ważniejszych elementów. Jeżeli nie dysponujesz wielkim dworem tylko małym pomieszczeniem to zalecane są jasnawe kolory dzięki którym pokój stanie się optycznie bardziej przestronny.

Umeblowanie to drugi element, który sprawia że pokój jest przestronny lub też nie. Wiadomo, że wielkie potężne meble sięgające pod strop z mosiężnymi ukuciami i mała ilością przeszkleń sprawią że wystrój pokoju będzie „cięższy”. Wydawało by się, że jest to rzecz oczywista jednak potrzeba o tym przypomnieć gdyż może się zdarzyć podczas szału zakupów i zobaczenia pięknej ekspozycji chwila „zaćmienia umysłu” i zapomnienia że nasz pokój będzie mniejszy od przedstawianej ekspozycji. A gdy ta stoi na tzw. wyspie to wiele osób traci już całkowicie wyobrażenie przestrzenne.

Pragnąć „dodać” jeszcze kilka cm pomieszczeniu możesz użyć dużego lustra zawieszonego na jednej z ścian. Ten prosty trik nie tylko powiększy pomieszczenie ale również je rozjaśni.

a, indywidualny charakter? Uzyskasz tworząc unikatowe dodatki na www.youpibag.pl pozdrawiam gorąco ;) 

 

 

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA