Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

NOWY Produkt | Tryptyk z własnym zdjęciem

opublikowano: 12-04-2019

Pewnie zauważyliście już, że na stronie www.youpibag.pl pojawiła się nowa kategoria czyli obrazy trzyczęściowe. W kategorii tej macie już możliwość stworzenia blaszanych Tryptyków. Dzięki nowej kategorii bez żadnych problemów można stworzyć nie tylko wielki, ale i niezwykły obraz na ścianie. Na ten moment na stronie znajdują się takie kategorie zdjęciowe jak Natura, widoki... iii?

No właśnie, już w ten weekend pojawią się trzy nowe kategorie by móc Was jeszcze bardziej inspirować to Tworzenia. Na kolejny strzał pójdą Motoryzacja oraz Zwierzęta, a także znana z innych produktów kategoria Stwórz Sam (przeznaczona pod różnorodne ciekawe grafiki).

W kreatorze wraz z powstaniem Tryptyku pojawiły się zupełnie nowe funkcje pozwalające jeszcze bardziej spersonalizować Wasz wystrój wnętrza. Już teraz możecie do uzyskania jeszcze ciekawszego efektu wykorzystać kilka rodzajów mozaiki, jak również efektów wizualnych takich jak kamień, drewno, woda. Nakładając je na swoją grafikę nadacie obrazom niepowtarzalny charakter.

Tryptyki wykonywane są nową, specjalną dla tego produktu techniką która zapewnia wyjątkową dokładność dzięki czemu udało się ograniczyć ilość grafiki znajdującej się poza plakatem blaszanym, nawet przy zaginanych obrazach jest to nie do zauważenia na pierwszy rzut oka.

 

Pierwszą kategorię, a już za chwilę i kolejne możecie oglądać, a w niej zmieniać, tworzyć i bawić się w kreatorze już teraz wystarczy kliknąć tutaj ;-)   

Pozdrawiamy Gorąco

 

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA