Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Podsumowanie 2021 i Walentynki 2022

opublikowano: 09-02-2022

Rok 2021 minął zadziwiająco szybko choć mamy co do tego mieszane uczucia. Z jednej strony wydaje się jakby dopiero było po zeszłorocznych Świętach 2020 roku, a jest już po kolejnych, nawet minął styczeń, zaraz połowa lutego, są już nowe plany i cele. Jednak z drugiej strony wiele dzialań, które były faktem w styczniu i lutym 2021 wydają się nam bardzo zamierzchłą przeszłością.  Pewnie też tak czasem macie. Jednen aspekt Waszego życia sugeruje, że to trwało ZALEDWIE Chwilę , a inny że jednak było to juz TAK Dawno.  Kolejny rok w cieniu Pandemi każdemu z nas przyniósł zapewne mniejsze czy wieksze zmiany, w myśleniu, funkcjonowaniu, codziennym życiu, w różnym stopniu na plus i minus. Oczywiście są i tacy, których życie nie wiele się zmieniło, jestesmy tak różni, kolorowi, szarzy, nigdy tylko czarni czy biali.  U nas cześć spraw delikatnie przyhamowała, jednak większa część niesamowicie ruszyła do przodu. Przykładowo na samym początku zeszłego roku został dokończony filcowy pokrowiec premium. Jesteśmy z niego bardzo dumni i już przypadł Wam do gustu. Większe możliwości personalizacji, w tym rewelacyjne nowe kolory samego materiału dały zupełnie nowy blask temu klasycznemu etui, które od lat towarzyszy nam i wam, naszym klientom. Teraz możecie znacznie więcej, dokładniej opowiemy o tym w oddzielnym poście.

Ogromnie dużo zawdzięczamy właśnie Wam, stałym i nowym klientom. To w największej mierze Wy inspirujecie Nas do kolejnych innowacji, nowości, wizji graficznych. Wasza kreatywność, pomysły, radość, zadowolenie i wdzięczność dodaje nam skrzydeł.  Dzięki Wam wiemy, że to co robimy ma sens, jest dobre i chcemy to kontynuować.

W ubiegłym roku między innymi dodaliśmy również więcej kategorii zdjęciowych w poszczególnych produktach, a także wstawiliśmy zupełnie nowe grafiki. Wśród nich pojawiły się nowe cytaty na bazie naszych zdjęć - przykładowo w kategorii zegary aluminiowe
Coroczne działania optymalizacyjne na stronie - byśmy wszyscy mogli szybciej na niej działać przyniosły bardzo zadowalające efekty. Regularna praca i kontrola tego aspektu pozwala Wam więcej cieszyć się z "pobytu" w naszym kreatorze gdy czas reakcji zostaje skrócony. Należy jednak pamiętać, że szybkość działania każdej strony internetowej zależy także od Was, jakości sygnału internetowego, parametrów waszego laptopa (lub innego sprzętu) oraz między innymi przeciążeń sieci. Spory czas poświęciliśmy również na doskonalenie procesów produkcji i obsługi oraz przygotowanie kolejnych projektów, które być może jeszcze w tym roku ujrzą światło dzienne. Oczywiście wszystko w swoim czasie gdy zostanie należycie dopracowane.

Jest Luty, pierwsza połowa Zimy już za nami, jednak została jeszcze ogromna ilość czasu na jej celebrowanie.  Mimo, że jest zimna, widujemy mniej słońca,  bywa czasem również posępna jak ponure jesienne dni to jednak potrafii być także bardzo Gorąca. Zaraz po Świetach mamy imprezę Sylwestrową, potem Karnawał, a także ciągły czas na Sporty zimowe, ktore potrafią rozgrzać nasze serca, ciała, duszę i wszelkie zmysły tak jak impreza na parkiecie czy letnie beztroskie dni. To jak barwny i gorący będzie ten czas zależy tylko od nas.

Teraz zbliża sie kolejny punkt na Zimowej Gorącej mapie czyli Walentynki.
Piękny czas by dodatkowo jeszcze bardziej szczególnie spędzić czas z naszą ukochaną osobą. Pokazać jeszcze mocniej co do niej czujemy i jak jest wyjątkowa. Jednym z najlepszych i oczywistych sposobów są podarunki. Już zanim stało się to "modne" prezenty, które zrobiliśmy sami, w które wlożyliśmy więcej serca i emocji (niż przy skrupulatnym wyborze upominku w sklepie) były dla nas i naszych bliskich najbardziej wyjątkowe. Począwszy od dziecięcych prac przedszkolnych i szkolnych, poprzez laurki, prace plastyczne i robótkowe na bardziej skomplikowanych szalikach, swetrach czy pracach stolarskich itp wcale nie kończąc. Duża część naszej wizji opiera się właśnie o te uczucia, zwiazane z podarowaniem bliskim czegoś własnego do powstania czego sami się przyczynilśmy choćby odrobinkę. To właśnie to nadaje prezentom tego jeszcze wiekszego wspaniałego blasku. 

W tym roku na Walentynki proponujemy personalizowane obrazy blaszane z własnymi wierszami i oprawą graficzą, które wspaniale oddadzą Wasze uczucia do ukochanej osoby. Oczywiście zawsze modne kubki z własnym nadrukiem oraz te bardziej niezwykłe kubki z łyżeczką także zaprojektowane przez was będą cudownym symbolem dla waszej drugiej połówki. Koszulki oraz różnorodne, wybrane specjalnie dla was puzzle to kolejne klasyki na których możecie tworzyć magiczne wyznania miłosne. Jeśli to dla Was jeszcze mało to zapewniamy, że każdy z naszych personalizowanych produktów sprawdzi się także i na tę szczególną okazję.  Wystarczy przelać w projekt odrobinę swojego serca i niezapomniany prezent gotowy.

Wszystkim życzymy ogromu miłości!
By była trwała i piękna, by pojawiła się tym, którzy jej potrzebują.
Dbajcie o siebie i się kochajcie.

Pozdrawiamy Gorąco
Zespół Youpibag

PS.  YOUPI-WALENTYNKI22   - 30% RABATU

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA