Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Witajcie w Nowym 2019 Roku!

opublikowano: 04-01-2019

Z tej okazji chcielibyśmy Wam życzyć wiele niezwykłych dni w zdrowiu, szczęściu i miłości, aby szara codzienność się Was nie imała, a życie było jednym wielkim, pięknym balem, który sami wykreujecie. :-) 

 Z nadejściem Nowego Roku możemy obiecać przypływ urozmaicenia i nowości w naszym sklepie. W pierwszej kolejności rozwiniemy ofertę naszych blaszanych obrazów dodając nowe możliwości oraz kategorie tematyczne, czyli będziecie mieli możliwość zainspirować się większą ilością gotowych wzorów, które będą mogły stać się bazą pod Wasz wymarzony plakat. Poza tym zależy nam na rozwoju naszych pokrowców, nowe udogodnienia, wzory i możliwości personalizacji to nasz plan na ten rok. Pamiętamy także o Paniach więc pojawią się świeżutkie wzory damskich torebek. Wszystko jak zwykle z możliwością własnego nadruku, a także personalizacji innych szczegółów.

To oczywiście nie wszystko, nie zabraknie nowych tematycznych kategorii okazjonalnych oraz bonów, konkursów i relacji z naszych działań, pomysłów i wrażeń. Zapraszamy do czytania naszego bloga oraz śledzenia strony na Facebooku.

 

Gorąco Pozdrawiamy

i z werwą wkraczamy w Nowy Rok

Wasz Zespół Youpibag

 

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA