Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Wybrać koszulkę poliestrową czy bawełnianą (żadną wybierz naszą w specjalnej technologii)

opublikowano: 05-04-2018

Wybrać koszulkę poliestrową czy bawełnianą (żadną wybierz naszą w specjalnej technologii)

 

Każdy co jakiś czas wymienia swoją garderobę.

Potrzebujemy eleganckich koszul ale również bardziej swobodniejszych koszulek. Coraz częściej chcemy aby koszulka w pewien sposób nas wyrażała, pokazywała co mamy w środku. Właśnie dlatego decydujemy się coraz częściej na koszulkę z własnym nadrukiem. Przewagą takiego ubrania jest fakt, że to ty w 100% decydujesz w co się ubierzesz, a nie ograniczona półka sklepowa. Krótko pisaliśmy o naszych koszulka we wrześniu teraz rozwiniemy temat. Na co  więc należy zwrócić uwagę przy kupnie koszulek z własnym zdjęciem?

Często takiego produktu nie można dotknąć przed zakupem. Niektórym osobom będzie trudno sobie wyobrazić jak ostatecznie wyglądać będzie koszulka. Znajomość tego co kupujemy w przypadku produktów z własnym nadrukiem jest niezwykle ważna gdyż zazwyczaj nie obowiązuje w takich przypadkach czternastodniowe prawo zwrotu produktu.

 

W pierszej kolejności będzie nas interesowało z czego jest wykonana koszulka którą zaraz kupimy. Bawełna jest materiałem najbardziej oddychającym i przyjemnym dla ciałą natomiast farby wolą materiał sportowy jakim jest poliester.

 

Kupując koszulkę po drugie należy zwrócić uwagę na technologię w jakiej wykonany jest nadruk. Mówiąc prościej na to jak trwały będzie nadruk. Jest wiele technologii nanoszenia nadruku na koszulkę. Należy jednak wyodrębnić dwa typy tych technologii. Takie, które będą nanosiły kolor lub warstwę koloru na tkaninę oraz takie w których kolor zostanie naniesiony w strukturę tkaniny. Bez dłuższego rozpisywania się widać, który sposób naniesienia koloru jest trwalszy. W pierszej technice powstaje często choć nie zawsze wrażenie plastikowej gumy na koszulce. Obszar zadruku jest w pełni nie przewiewny co znacząco obniża komform użytkowania t-Shirta. Ponadto zachowuje się tak jak plastik, przy gnieceniu które następuje podczas prania bardo szybko się marszczy i pęka. W efekcie po kilku praniach mamy popękane zdjęcie które wygląda nieestetycznie.

 W drugiej technice kolor zachowuje się dokładnie tak samo jak materiał w związku z czym zawsze jest jednolity bez pęknięć. Należy prać takie koszulki w niższych temperaturach. Technologia ta nazywa się sublimacją.

Nawet jak zobaczycie, że ktoś wykonuje ubrania tą techniką to musicie zachować czujność. Jak w każdym procesie mogą zaistnieć czynniki które sprawią że nawet najlepszy system zacznie zawodzić. W tym przypadku jest to często oszczędność na materiałach do produkcji.

Jak wcześniej wspomnieliśmy koszulki powinny być bawełniane aby być delikatnym dla skóry, jednakże lepsze nadruki wychodzą na warstwie poliestrowej. Niektóre firmy oferują koszulki albo tylko bawełniane, efekt - po kilku praniach mamy zamiast koszulki z nadrukiem koszulkę z jasną plamą na środku, albo koszulki poliestrowe - które nie każdy preferuje.

Znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu. Jest to specjalna technologia koszulek. Każda koszulka szyta jest z materiału produkowanego w technologii dwuwarstwowej co daje nam koszulkę, która od wewnątrz składa się z powłoki bawełny aby do ciała dotykał tylko naturalny materiał a od zewnątrz powłoki poliestru dla bardzo wysokiej trwałości nadruku.

 

Opisaliśmy prawidłowości dotyczące koszulek z nadrukiem ale takie same zasady obowiązują przy innych rodzajach odzieży typu bluza z nadrukiem itd.

 

Dodatkowo istotną kwestią przy zakupie personalizowanych produktów jest to aby każda osoba miała wyobrażenie na co się decyduje dlatego warto korzystać z kreatora koszulek takiego jak tu. Ten kreator pozwala na wybór wielkości koszulki, pozycji nadruku, dodanie własnych zdjęć czy też na wybranie wielkości nadruku i przejść tonalnych.

 

Nic tylko tworzyć, być pewnym swego i zadowolonym z efektów. Pozdrawiamy Gorąco i Wiosennie ;)

 

Youpibag Maria Asman
Góralska 3/89
01-112 Warszawa
kontakt@youpibag.pl

tel.: 785-658-927 (od 9 do 17)

Dołącz do nas

fb g+ pinterest
Bezpieczne płatności dzięki
dotpay paypal
logotypy
Copyright 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: MEETMEDIA